Tül-Kruvaze-Fon-Stor-Zebra Perde Yıkama

Ev temizlik sistemlerinde en önde gelen firmalardan olan şirketimiz Perde Yıkama konusunda da bünyesinde barındırdığı uzman kadrolarla öne çıkmaktadır. Erzincan genelinde Perde Yıkama alanında hizmet vermekte olan firmamız en kaliteli temizlik ekipmanları ile perdelerinizi yıpranmadan ilk günkü haline getirmektedir. Perdeleriniz ekibimiz tarafından sökülüp yine ekibimiz tarafından yıkandıktan sonra montajı yapılmaktadır.

Neden Perde Yıkama ?
Perdelerimiz evlerimizin gözle görülen en belirgin alanlarında bulunmaktadır. Göze en çok denk gelen hacimde olmalarından ötürü özel ilgi istemektedirler. Ev hanımları için hayli zahmetli bir iş olan perde bakımı ve temizliği, uzmanlarımız sayesinde daha kolay bir hâl almaktadır. Perdeleriniz de kararma ve sararmalar ilk bakışta belli olmasa da farklı gözler tarafından hemen fark edilmektedir. Ev perdeleri yıl içerisinde en az 3 kez temizlenmesi gerekmektedir

Hangi tür perdeler yıkanmaktadır?

Stor Perde Yıkama
Zebra Perde Yıkama
Tül Perde Yıkama
Fon Perde Yıkama
Kruvaze Perde Yıkama
Katlamalı Perde Yıkama
Kadife Perde Yıkama

Her perdenin yıkanma özelliği birbirinden farklıdır. Perdeleriniz de yıkanma esnasında tahriş olmaması için perde yıkama esnasında kullanılacak temizlik ürünleri en kaliteli ve cinsine uygun ürünlerden seçilmelidir. Firmamız bünyesinde kullanılan perde yıkama ürünleri ve materyalleri en son kalitede ürünlerden tercih edilmekte ve ışıl ışıl perde yıkama sizlere sunulmaktadır.

Kapalı Mekanda YIkanan Storların Kurutulma İşlemi